دائرةالمعارف شهر تبريز

www.tabrizinfo.com

 

نام : مهدی وجودیمهدی وجودی

متولد : تبريز  سال  1358

    من مهدی وجودی هستم، متولد مهر  1358. سایت Vojoudi.com  یک سایت کاملا شخصی و غیر انتفاعی است که فقط به خاطر دلم درست شده  و خوشحالم اگر مطالبی که در سایت ارائه کرده ام توانسته باشد در جهت بالا بردن آگاهی شما عمل نماید!! هیچ فعالیت اقتصادی در این سایت انجام نمیپذیرد، تمام لینکها و پیوندهای ارائه شده بدون هزینه و رایگان میباشند.

برخی از قسمتهای این سایت برای اولین بار است که به صورت مدون و به زبان فارسی ارائه میشود مخصوصا قسمت آموزش عمران که اولین مجموعه آموزش الکترونیکی دروس مهندسی عمران ایران بر اساس مطالب ارائه شده در دانشگاههای معتبر ایران میباشد و کلا حاصل زحمات دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران و نیز مطالبی است که سایر دوستان ارسال میکنند.

 

تا حالا کجا بودم؟

     در سال 1376 پس از پایان دوره تحصیلات متوسطه در تبریز، وارد دانشکده فنی دانشگاه تهران شده و در سال 1381 موفق به اخذ مدرک مهندسی عمران شدم. پس از اتمام دوره لیسانس، در رشته مهندسی زلزله در پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله ادامه تحصیل دادم و در حال حاضر نیز در این مقطع مشغول به تحصیل میباشم.

 

حالا کجا هستم؟

      در حال حاضر، مشغول انجام پایان نامه دوره کارشناسی ارشد هستم که در رابطه با تعیین عدم قطعیت های تحلیل خطر زلزله با استفاده از منطق فازی و شبکه های عصبی است و در این کار برای بهینه سازی جواب ها احتمالا از الگوریتم ژنتیکی استفاده خواهم کرد. استاد راهنمای من دکتر زارع هستند که مطمئنا با گزارشهای ایشان آشنا هستید و میتوانید از وب سایت ایشان در آدرس http://MehdiZare.com دیدن نمایید. در ضمن من به عنوان دبیر "جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران" که یک سازمان غیر دولتی میباشد نیز فعالیت میکنم.

 

میتوانید مقالات و فعالیتهای من را در قسمت مقالات مشاهده نمایید.

 

باید این نکته را خاطر نشان نمایم که بیشتر مطالب مربوط به بخش زلزله این سایت دیگر به روز رسانی نخواهد شد و بجای آن مطالب جدید را میتوانید در وب سایت "جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران" (Earthquake Hazard Reduction Society of Iran)  مشاهده نمایید.

       کلیه طراحی ها و برنامه نویسی های این سایت ( همچنین سورسهای PHP صفحات دینامیکی) توسط خودم انجام پذیرفته و میدانم که دست تنها نمیتوان کاری بدون عیب و کامل ارائه داد و مطمئن هستم که سایت خالی از مشکل و عیب نیست، لذا از شما بازدید کننده محترم و مهندس علاقه مند خواهشمندم که نظرات و پیشنهادات و احیانا اشکالات سایت را به من بگویید تا این گامی را که برای اطلاع رسانی برداشته ام  را بتوانم با قدرت و سلامت بیشتری پیش ببرم.

نحوه ارتباط:

آدرس پست الکترونیکی

Vojoudi@vojoudi.com

شماره موبایل          09123189479     :

 

 

 

 

برگشت به ليست